PĖRVJETORI I 10-tė I USAID-it

 

Ne kemi prodhuar festën e përvjetorit të dhjetë të USAID-it, duke përfshirë aty një koncert të transmetuar drejtperdrejt në televizionin kombëtar ku kanë performuar yje të mëdha të artit dhe kanë qenë të pranishëm Presidenti dhe Kryeministri i Kosovës bashkë me të ftuar të tjerë të njohur si fytyre publike.